İnkisaf.org 08.07.2009 tarihinde yayin hayatına başlamıştır. İçeriğinde Muhterem İhsan ŞENOCAK Hocamızın Sesli ve Görsel olarak yapmış oldukları Vaaz, Sohbet ve Konuşmaları yer alacaktır. Tüm video ve sesli görüntüleri İNKİSAF.ORG’ da bulabilirsiniz.

Yayımlanmış Dergilerimiz

İnkişaf Dergisi 1.SAYI İnkişaf Dergisi 2.SAYI İnkişaf Dergisi 3.SAYI İnkişaf Dergisi 4.SAYI İnkişaf Dergisi 5.SAYI İnkişaf Dergisi 6.SAYI İnkişaf Dergisi 7.SAYI İnkişaf Dergisi 8.SAYI İnkişaf Dergisi 9.SAYI İnkişaf Dergisi 10.SAYI


Duyurular

• √ İnkisaf.org 08.07.2009 tarihinde yayin hayatına başlamış bulunuyor. İçeriğinde Muhterem İhsan ŞENOCAK Hocamızın Sesli ve Görsel olarak yapmış oldukları Vaaz, Sohbet ve Konuşmaları yer almaktadır. Tüm video ve sesli görüntüleri İNKİSAF.ORG’ da bulabilirsiniz. Hakikatın İnkişaf’ı her alanda yayımlanmaya devam ediyor. İnşallah hayırlara vesile olur.

• √ 12.06.2009→ Çok yakında İnşallah  “www.inkisaf.org”
yayım dönemine başlayacaktır. İçeriğinde ise Muhterem Hocamız “İhsan ŞENOCAK“ın Konferans ve Tv Sohbetlerini, görsel ve sesli olarak yayımlanacaktır, İnşallah Hayırlara vesile olur.

√ 04.06.2009 → Fetvahane.com olarak yeni yayın dönemimize başlamış bulunmaktayız. Tüm soru ve sorunlarımızı inşallah Muhterem hocamızİhsan ŞENOCAK cevaplayacaktır.


Copyright © 2024 INKISAF.NET - Visal TASARIM